Obchodní podmínky

Základní ustanovení záruky

 

Záruka: Všechny výrobky a hardwarová zařízení, která společnost dodává podle zákona č. 40/1964 Sb., občanský zákoník České republiky. Doba trvání záruky stanovená zákonem je 2 roky (s výjimkou některých zvláštních zařízení a doby záruky uvedené u každého zařízení na záručním listu). Chceme Vám poskytnout lepší představu o tom, co tato záruka znamená a jaké jsou její podrobnosti.

Místo přijímání a řešení záruky: Kancelář společnosti Multiservice Na Okruhu 488/27, 142 00 Praha – Písnice.

Pro zasílání zařízení poštou využijte adresu: Nguyen Hoai Vu, Na Okruhu 488/27, 142 00 Praha – Písnice. Pro usnadnění procesu nám prosím při zasílání zařízení přiložte veškeré potřebné dokumenty a informace. Rovněž je důležité nás předem kontaktovat telefonicky.

Komunikace s klientem: Po obdržení oznámení o ukončení záruky nebo opravy obdržíte potvrzení nebo oznámení. Toto oznámení bude obsahovat informace o tom, kdy a jak můžete zařízení opět obdržet.

Příprava zařízení pro zasílání: Při zasílání zařízení nám doporučujeme zajistit, aby bylo vhodně zabaleno, a zároveň přiložte veškeré dokumenty nezbytné pro zpracování záruky.

Kontaktní informace: V případě jakýchkoli dotazů nebo obav ohledně procesu záruky nás neváhejte kontaktovat na níže uvedených kontaktních údajích.

Výjimky záruky: Rovněž bychom Vás rádi informovali o případných výjimkách z rozsahu záruky. V případě, že existují určité položky, na které se tato záruka nevztahuje, budeme Vás o tom jasně informovat.

 

Pravidlo pro změnu kus za kus
  1. Toto pravidlo platí pouze v rámci určitých akčních nabídek, kde je jasně uvedeno, že toto pravidlo platí. V ostatních případech se uplatňuje základní záruční ustanovení uvedená v základní ustanovení záruky.
  2. Pravidlo pro změnu kus za kus se používá v případě, že odpovídající položku nelze opravit do 2 pracovních dnů. Bude provedena bezplatná výměna za jiné odpovídající zařízení a také bezplatná reinstalace na novém zařízení.
  3. Společnost Multiservice neodpovídá za ztrátu dat nebo za náklady spojené s přepravou zařízení potřebného k záruční opravě na sídlo společnosti.
  4. Pravidlo pro změnu kus za kus platí v průběhu základní záruční doby odpovídajícího zařízení.

 

Ochrana osobních údajů

 

Vaše soukromí a bezpečnost vašich osobních údajů jsou pro nás velmi důležité. V souladu s naší politikou ochrany osobních údajů zaručujeme, že vaše údaje budou zachovány v důvěrnosti a budou použity pouze pro účely související s vaším dotazem. Následující zásady platí pro sběr, zpracování a uchovávání vašich osobních údajů:

  1. Sběr údajů: Veškeré údaje, které nám poskytnete prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity výhradně k vyřízení vašeho dotazu. Nezískáme žádné další údaje, pokud je nebudete explicitně poskytovat.

  2. Zpracování údajů: Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze zaměstnanci, kteří jsou oprávnění k přístupu k těmto údajům a jsou vázáni k zachování důvěrnosti.

  3. Uchovávání údajů: Vaše osobní údaje budou uchovány pouze po dobu, která je nezbytná pro vyřízení vašeho dotazu a následné administrativní účely. Po dosažení účelu budou vaše údaje bezpečně odstraněny.

  4. Sdílení údajů: Vaše osobní údaje nebudou sdíleny s třetími stranami bez vašeho souhlasu, s výjimkou případů, kdy je to nezbytné pro účely vyřízení vašeho dotazu.

  5. Práva subjektů údajů: Máte právo na přístup k vašim osobním údajům a můžete požadovat opravu nebo smazání nepřesných údajů. K vykonání těchto práv nás můžete kontaktovat na níže uvedených kontaktních údajích.

Zvolte službu

Google reCAPTCHA: Neplatný klíč webu.

** Tímto odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami ochrana osobních údajů.

Napište nám